PŘISEDLÍCI
 

S výkladem o duších začnu slovy, samotného pana Andreje Dragomireckého.


"Myslíte si, že člověk je jen tělo, nebo taky nějaký duch či duše?"


"A co se stane s tou duší, když to tělo se opotřebuje a odejde? Duše když opustí tělo, může odejít do světla, to čemu se říká, nebe, nirvána. Má to mnoho různých názvů, podle kultury a náboženství. Odtamtud se může znovu narodit do fyzického těla, ale z mnoha různých důvodů tu zůstávají a do světla nejdou."


Důvodů může být mnoho a některé si uvedeme. Když přijdeme o fyzické tělo, zůstaneme tedy my, naše duše, naše podstata. A i po smrti si zachováváme vědomí, které jsme měli za života. Myšlení které jsme měli před smrtí máme stejné a rovněž i problémy, které nás trápily. Není to bohužel tak, že bychom věděli najednou vše, jak se často prezentuje. Jestli nám zůstává u úmrtí trauma, neseme si ho dál. Toto všechno praxe ukazuje. Pokud se se svými potíži nedokážeme vypořádat, můžeme i odchod do světla odmítnout, nebo anděla, který by nás tam dovedl, ani nemusíme vidět. Bývá to právě třeba nemoc, náhlá úmrtí, vztahy s lidmi, či fixace na majetek. A takové to duše mají v "hlavě" jen jednu věc, své trápení a hledají další duši, člověka, místo, které je s jejich traumatem nějak spojuje. Mají tzv. zúžené vědomí, které jim brání vidět svojí situaci z více úhlů s nadhledem, aby odešli do světla. Kolikrát si ani neuvědomují, díky svému traumatu, že už nemají fyzický tělo a jednají dál, jako by ho měli. Ze začátku jim přijde třeba divný, že s nimi nikdo nekomunikuje, ale to si nějak vysvětlí a na situaci se nic nemění. Takže tedy, přivtělená duše je jako my, ale s tím rozdílem, že nemá fyzické tělo. Duše přitahujeme k sobě svými myšlenkami, či v situacích kdy prožíváme sami nějaký oslabení a nebo máme společný příběh.


Jak probíhá odvedení duše?

Vyzvu Vás k zavření očí a prohlédnutí vnitřním zrakem Vaše tělo, od hlavy systematicky dolů k patám. Někdo jakoby ztočí zrak dovnitř a někdo si sebe představí jako v zrcadle. Hledáme jakékoliv změny v těle, fleky, čáry, čmouhy, vše co tam nemá být. Vy mi říkáte, co vidíte a jaké k tomu máte pocity. Pak se budeme koukat okolo Vás v prostoru. Je možné, že duše budete spíš jen cítit. Poté co duši společně najdeme se s ní  rozloučíte a poděkujete ji za všechno to dobré, ale i špatné co pro Vás udělala a následně ji  s archandělem Michaelem odvedeme do světla. Na závěr bych chtěl říci, že odvádění duší, není pomoc jenom Vám od potíží, ale taky té duši, která se tu trápí a brzdí svůj vývoj. Pomáháme tedy i jim, aby měli zase fyzické tělo jako my a mohli se dále se vyvíjet. I když se někdy duše snaží nahánět strach a dělají ze sebe strašidlo, aby Vás děsili, pokaždé se objeví obyčejná duše, která potřebuje pouze pomoc.