Zklidnění a pocit blaha - Hertroson

RAKOUSKÝ VÝROBCE SONNENMOOR. Řada SonnenMoor zahrnuje to nejlepší z prostředků rakouského léčitele Franze Finka. Jedná se o výrobky z léčivé rašeliny nebo s rašelinou, o unikátně sladěné extrakty z bylin konzervované tepelným cyklem, kapky konzervované lihovodným roztokem a masti. Výrobky jsou výsledkem desetiletí studia, porovnávání a vylepšování dostupných receptur a využití léčivé rašeliny jednoho z nejhodnotnějších evropských rašelinišť. Pokud si přejete dozvědět více o firmě SonnenMoor a jejich výrobcích, přečtěte si článek "Franz Fink - Zdraví z bylin", který najdete v nabídce Informace, novinky, články. Záruční doba je uvedena u každého výrobku, obecně platí lhůta 24 měsíců! Tento produkt přispívá ke zklidnění a pocitu blaha. Určený všem nervákům a přecitlivěným jedincům. Vše s klidem a patřičným nadhledem! Použití: Přispívá ke zklidnění a pocitu blaha. Určený všem nervákům a přecitlivěným jedincům. Vše s klidem a patřičným nadhledem! Slouží k podpoře účinků přípravku MAWOSON. Denní dávka obsahuje 581 mg bylinných složek!

Složení: 72% voda, alkohol 15%, extrakt z bylin 13%: kořen kozlíku lékařského, listy meduňky lékařské, listy jinanu dvoulaločného, listy břízy, květy chmele, kořen lékořice, kořen galgánu.

Dávkování: Každý den užívejte 3x 40 kapek HERTOROSONu s vodou nebo nebo ovocnou šťávou. Před použitím protřepejte!

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Balení: VE lahvička 100 ml 

270,00 Kč