BIO MLETÝ ROOIBOS

Čaj Rooibos Bio od značky Matcha Tee  s nasládlou karamelovou nebo oříškovou chutí a obsahem antioxidantů. Výhodou Bio Kyosun Rooibos je, že jej pijeme mletý a ne pouze jako výluh. Rooibos neobsahuje žádný kofein. Je proto hodný i pro kojící maminky, těhotné ženy i děti., ale i pro lidi citlivé na kofein.

Díky menšímu obsahu taninů nemá nahořklou chuť a jeho jemná prášková podoba přímo svádí k experimentování. Připravit si tak můžete velké množství různých nápojů, ale i pochutin se špetkou rooibosu (smoothie, krém, pudink, kaše, těsto, raw, vegan i low carb recepty, mléčné šejky či alkoholické drinky).

Příprava: Nejsnadněji si mletý rooibos připravíte v Matcha Tea šejkru, skleněné nebo jakékoli uzavíratelné láhvi. Jednoduše otevřete dvougramový sáček Bio Kyosun Rooibos podle instrukcí na obalu a obsah sáčku vysypte do láhve. Zalít můžete 2 dl - 1,5 l vody. Láhev či šejkr pořádně prošejkujte a můžete podávat. Horký rooibos je v Jižní Africe tradiční. I mletý rooibos si můžete připravit jako horký čaj - stačí ho zalít horkou vodou do 70 °C (vyšší teplota by pozměnila chuť čaje a spálila antioxidanty).

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Tip: Osvěžující nápoj získáte vyšejkováním rooibosu se studenou vodou a kostkami ledu.

319,00 Kč