OBCHODNÍ PODMÍNKY

Závazným potvrzením objednávky prodávajícím vznikla kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím(spotřebitelem). Prodávající a kupující jsou od tohoto momentu vázáni vzájemnými právy a povinnostmi.

1. JAK NAKUPOVAT

Pro výběr zboží použijte přehledně tříděný katalog. Po kliknutí na ESHOP Vás čekají podkategorie usnadňující výběr.

Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží a proto dostupnost zboží bude vždy potvrzena na základě objednávky na uvedenou e-mailovou adresu, nebo budete kontaktováni našimi pracovníky, kteří Vám sdělí termín dodání Vašeho zboží.

2. DODACÍ DOBA

Zboží, které je skladem Vám bude zasláno během dvou pracovních dnů přepravní službou Zásilkovna přímo domů, případně na vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny, nebo si ho můžete vyzvednout osobné v prodejně Zdravé výživy Priessnitz v Kolíně.

3.PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Žádáme Vás o důslednou optickou kontrolu při přebírání zásilek a v případě jakýchkoliv pochybností o otevření zásilky před pracovníkem dopravce, či na výdejním místě Zásilkovny. Na pozdější reklamace nemůže být brán zřetel.

4.PLATBA ZBOŽÍ

Standartním způsobem úhrady objednaného zboží je platba dobírkou při převzetí zboží od dopravce. Dále máte možnost zboží uhradit předen na náš bankovní účet, případně v hotovosti při osobním odběru v prodejně Zdravá výživa Priessnitz (Žižkova 189, Kolín)

5. DOPRAVA

Dopravné hradí příjemce, ale pokud celková částka objednaného zboží přesáhne 3.000,-Kč je dopravné zdarma. Zboží posíláme přepravní službou Zásilkovna, případně možný vlastní odběr ve Zdravé výživě Priessnitz (Žižkova 189 Kolín)

6. REKLAMACE

Není-li uvedeno jinak, je výrobcem-dovozcem-prodejcem garantována ze zákona záruka 24 měsíců od data prodeje. Náklady na dopravu hradí zákazník.

Výjimka ze záruční doby v trvání 24 měsíců - podle zákona 136/2002 Sb., který řeší změnu podmínek reklamačního řízení od 1.1.2003 a kterým byl novelizován Občanský zákoník číslo 40/1964 Sb., nelze za vadu zboží považovat případ, kdy výrobek doslouží v důsledku užití či běžného opotřebení úměrného délce a způsobu užívání.